top of page

Simulace a digitální dvojčata

Digitální továrna je souhrn nástrojů a aplikací, které synchronizují produktové inženýrství, výrobní inženýrství a samotnou výrobu. Tato synchronizace umožňuje rychlé a přesné navržení a inovativní výrobu nových produktů. Díky přímému propojení produktového designu, inženýrských fází a výrobního inženýrství je celý výrobní proces výrazně štíhlejší a pružnější.
 

Ve Factorio Solutions se specializujeme na vytváření uživatelských modulů Process Designer a Process Simulate dle potřeb zákazníka.

Pokročilá robotika

Jedním z trendů, které nejvíce hýbou současným světem průmyslu a výroby, je bezpochyby automatizace a robotika. Ve Factorio Solutions jsme vždy o krok napřed, proto soustředíme náš výzkum na oblast kolaborativní robotiky a analýzy kinematiky průmyslových robotů. 

 

Nabízíme služby spojené s propojením robotů s počítačem a vzdáleným řízením. Také tvoříme aplikace pro roboty, které jsou nad rámec standardních robotických programů. Příkladem mohou být naše prezenční aplikace robobarmana a robobaristy. 

Správa požadavků

S narůstající komplexitou výroby se zvyšuje množství požadavků a omezení, které je nutné brát v potaz při vývoji a implementaci změn. S nástroji pro správu požadavků můžete navrhovat, vyvíjet, testovat a spravovat komplexní softwarové systémy a podporovat komunikaci mezi týmy dodavatele a zákazníka.

 

Ve Factorio Solutions poskytujeme řešení pro správu požadavků včetně přizpůsobení systému na míru podle potřeb zákazníka. Specializujeme se na tvorbu uživatelských modulů a hladkou implementaci nástroje včetně potřebných školení.

Zpracování dat

Sběr, zpracování a vyhodnocování dat je základem pro pochopení složitějších systémů, jejich optimalizaci a testování. Výstupy pak mohou sloužit jak pro vývoj nových technologií, tak i pro všechna důležitá rozhodnutí ohledně řízení firemních procesů včetně výroby. 

 
Ve Factorio Solutions se specializujeme především na data mining a process mining. Aplikujeme ho mimo jiné při neinvazivní identifikaci robotických operací, kterou lze využít k predikci, dohledu a detekci anomálního chování, nebo k aktualizaci modelu výrobního procesu v návrhové fázi projektu i po zprovoznění pro optimalizaci modelu.

Počítačové vidění

Computer vision je jedním z nejmodernějších odvětví IT a vývoje software. Snaží se pomocí elektronického zařízení vygenerovat a zpracovat informace ze zachycených obrazových dat.  

 

Ve Factorio Solutions budujeme systémy, které získávají informace z obrazů nebo vícerozměrných dat za účelem poskytování informací o prostředí a robotech. V prostředí strojírenství a výroby, ve kterých se pohybujeme, se dá využít například pro analýzu a vyhodnocování vad výrobků.  

Programování

Již několik let vyvíjíme pokročilé a uživatelsky přívětivé aplikace na zakázku. Do našeho portfolia spadá i programování uživatelských modulů pro produkty společnosti Siemens. 

Školení

Dobře vyškolený personál je nezbytný pro kvalitní provoz a údržbu řídících a síťových systémů. Ve Factorio Solutions vám poskytneme školení na míru podle vašich požadavků.

Zaujalo vás některé z našich řešení?

Rádi se staneme vaším průvodcem na cestě k digitalizované výrobě.

Zpráva byla odeslána.

Simulace a digitální dvojčata
Zpracování dat
Počítačové vidění
Pokročilá robotika
Programování
Školení
Správa požadaků
bottom of page